Torba lodówka idealnie sprawdza się podczas wakacyjnych wyjazdów, ale i do szkoły, na uczelnię czy też do pracy. Możemy zabrać ją ze sobą na piknik i cieszyć się chłodnym bądź ciepłym prowiantem oraz napojami – w zależności od potrzeb. Dzisiejsze torby lodówki, czyli torby termiczne, mogą być jednak nie tylko praktyczne, ale i modne! Do wyboru mamy coraz szerszą paletę kolorystyczną i nie tylko. Przyglądamy się dostępnym propozycjom.

Torba lodówka z IKEI

IKEA ma to do siebie, że zachwyca nas bogactwem dodatków i bardzo praktycznymi rozwiązaniami. Można być miłośnikiem prostych i kanciastych elementów w tym wyposażenia, choć bardziej kształtne i subtelnie zdobione rzeczy, idealne do wnętrz klasycznych, także się znajdą. Równie dobrze można szerokim łukiem omijać właśnie te proste wykonania, by poszukać czegoś bardziej fantazyjnego. Jednego IKEI nie odbierzemy, w żadnym wypadku – funkcjonalnych, stosunkowo dobrych jakościowo i naprawdę przystępnych cenowo propozycji. Pośród nich swoje miejsce zajęła torba lodówka.

Jedna przypomina – pół na pół – torbę na zakupy i prostą, choć bardzo estetyczną, dużą torebkę. Pojemna, dobrze wykonana i trwała. Zmieścimy w niej sporo prowiantu, a wkłady chłodzące umieścimy w wewnętrznych kieszeniach z siateczki. Całość ustabilizujemy i w drogę! Torba nawet przez kilka godzin pozwoli utrzymać pożądaną temperaturę. Przyda się nawet podczas codziennych zakupów. Często zdarza się, że kupujemy produkty mrożone, ale po zakupach jedziemy załatwić inne sprawy. Torba lodówka sprawi, że nie będziemy się martwić o to, czy artykuły spożywcze nie rozmrożą się lub nie zepsują porą letnią w nagrzanym bagażniku auta.

Idealne na co dzień – niewielkie i poręczne

Uzupełnieniem dużej torby może być również ta mniejsza. Kwadratowa, leciutka, idealna na lunch do pracy czy jednoosobową wycieczkę. Wygodnie się ją niesie i choć jest mała, to zmieścimy w niej nie tylko kanapkę, ale i owoc czy buteleczkę z sokiem.

Pod względem utrzymywania temperatury sprawdza się równie dobrze, co duża torba. Świetnie wykonana, trwała, wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości.

Coś dla dam? Proszę bardzo!

Zielona, kwadratowa torba lodówka jest przede wszystkim praktycznym gadżetem. A co, gdy jedzenie chce ze sobą zagrać elegancka pracownica biura? A może po prostu kobieta, która pragnie mieć modne nawet tego typu gadżety? Wystarczy poszukać torebek termicznych, które przypominają niewielkie torebki do ręki lub kuferki. Estetyczne, kolorowe, choć na tyle stonowane, by bez problemu dobrać je do dowolnej stylizacji codziennej.

Jeśli liczymy na połączenie praktycznego zastosowania, a zwyczajne lodówki samochodowe i torby znudziły nas, wybierzmy modne wykonanie, jakie stanowi torba lodówka.

Ocena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge