Idziemy na zakupy! A tam, w sklepie z bielizną, zaczyna się istny armagedon. Każde damskie figi piękne, fikuśne i eleganckie. Które jednak wybrać? Kuszą kolorami, fasonami, ale ostatecznie mamy problem. Przecież trudno kupić od razu dwadzieścia par, by dobierać każdego dnia pod strój, stosownie do okazji, jak i nawet humoru, który aktualnie mamy. Ponadto poza figami, mamy jeszcze stringi i szorty. Istny zawrót głowy! Podpowiadamy, jak wybierać damskie figi i innego kroju majtki.

Damskie figi na co dzień

Na pierwszy ogień idą kroje i fasony, które zakładamy na co dzień. W swoich szafach znajdujemy dla nich najwięcej miejsca. Muszą łączyć kilka cech. Przede wszystkim mają być wygodne. Do tego powinny być dopasowane do sylwetki, by nie uwierały, nie wrzynały się niemiło w ciało i dobrze wyglądały również pod ubraniem. Na koniec zostają kolory i detale, bo choć to bielizna niewidoczna na pierwszy rzut oka, to jednak od niej zaczyna się udana i lubiana stylizacja.

Damskie figi powinny być wykonane z naturalnych materiałów, zapewniających przewiewność, niepodrażniających i niepowodujących obtarć. Sprawdza się bawełna, która z powodzeniem może być uzupełniona o koronkowe detale bądź bieliźniane błyskotki. Bawełniane majtki nie muszą oznaczać starodawnych pantalonów! Taka bielizna sprawdza się na co dzień, właściwie niezależnie od okazji. Wpływa na to fakt, że dostępne są różnorodne fasony. Możemy zatem liczyć na komfort podczas noszenia, ale i dla skóry, a jednocześnie brak widocznych szwów pod dopasowanymi ubraniami.

Dopasowanie rozmiarem i do sylwetki jest o tyle ważne, że damskie figi, które zaczynają się wrzynać w ciało, zwijać przy bokach lub na brzuchu, są zbyt wysokie lub ich stan kończy się pod naszym brzuchem, przestają być wygodne. Poza tym sprawiają, że ubranie zaczyna naprawdę źle leżeć na naszym ciele. Kupowanie na oko rzadko kiedy się sprawdza. Najlepiej skorzystać z okazji przymiarki czy wzięcia do ręki konkretnego modelu, jak i sugerując się dotąd kupowanym rozmiarem oraz szczegółowymi wymiarami podawanymi w sklepach – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych.

Stringi czy szorty?

Wbrew pozorom, jedne i drugie mogą być seksowne. Tutaj panuje ta sama zasada, co w zwykle komponowanych stylizacjach. Panie nie muszą mieć wszystkiego „na wierzchu”, by przyciągać uwagę, kusić seksapilem i oczywiście czuć się kobieco. Dostępność ciekawie wykonanych szortów sprawia, że mogą być równie eleganckie, fikuśne i seksowne, co minimalistyczne stringi.

Jeśli jednak mamy już w swojej szafie tradycyjne damskie figi, a szorty pozostawiamy tylko i wyłącznie na czas aktywności fizycznej, przyjrzyjmy się bliżej stringom. Ten fason odsłania pośladki, dlatego najlepiej sprawdza się u kobiet z jędrną pupą. Całość może jednak przybierać różnorodne konstrukcje, gdzie zarówno góra, jak i tył to dość cienkie paseczki, bądź też góra tworzy szerszy, wygodniejszy pasz, ciekawie zdobiony. I z mniejszym ryzykiem wrzynania się w ciało.

Damskie figi, stringi czy szorty? Wybierzmy te, które najbardziej odpowiadają naszemu charakterowi, a najlepiej sprawmy sobie kilka fasonów, na każdą okazję.

Ocena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge